8 682 47119  ; 8 698 05432

   

 

 Jogos akimirkos 

 
 
 


 

 Asanų geometrija
Instruktorė Inga Urbonavičienė veda jogos seminarą pažengusiems ASANŲ GEOMETRIJA. Taip pat kelios akimirkos ruošiant mokomąją medžiagą.  

Studijos lankytojai
Raudondvaryje
Instruktorius Ignas su grupe
Jogos čempionatas
Tobulinamės
Šventinis užsiėmimas
Nida
Jogos pristatymai
Bendraujame
Siderskis
    

Mes gyvename

 

Jogai – irgi žmonės

Mūsų manymu joga turi tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai. Todėl teigiame, jog šis užsiėmimas negali varžyti, o turi papildyti mūsų gyvenimus. Nereikėtų žmogui įsirėminti į kokius nors rėmus. Juk nesiruošiame tapti atsiskyrėliais ir gyventi vien medituojant, palikus šeimą ir savo gyvenimus. Manome, jog tikrai reikia mėgautis viskuo: maistas, laisvalaikis, darbas, pareigos, meilė, seksas – viskas turi išlikti. Tik gal jogiškas požiūris kai ką šiek tiek pakeis.

 

Laisvalaikio forma

Žmonės įvairiai leidžia savo laisvalaikį: gal keliauja, susipažįsta, pamato. Užsiiminėjantis joga gali taip pat atrasti daug puikių laisvalaikio praleidimo formų. Bendrauti galima susiburiant ir vykstant į seminarus, į kitus regionus pas jogos mokytojus ar įvairius renginius. Interneto platybėse galima rasti begales įvairių pasiūlymų. Pasiryžus galima ir tobulėti, ir šauniai leisti laisvalaikį tarp bendraminčių.

 

Sportas

Ar galima varžytis tarsi sporte? Be abejo. Pasaulyje egzistuoja daug jogos organizacijų, asociacijų ir federacijų. Tačiau kol kas jos nėra suvienytos į kokią nors vieną, pripažintą pasauliniu mastu. Tačiau tai netrukdo rengti pasirodymus, varžybas, čempionatus ir kitus renginius. Manome, kad anksčiau ar vėliau, ir į sporto šakų sąrašą joga pateks. Smagu paminėti, kad ir Lietuvoje KJS buvo suorganizavusi pirmąjį Lietuvos jogos čempionatą bei vaikų varžybas. Renginiai tikrai buvo vykę ir įdomūs. Tikimės, kad ateityje susivienys šios krypties gerbėjai, ir sulauksime tokių renginių daugiau.


 
Copyright © 2009. Miesto JOGA. All rights reserved.